DiXi Group допоміг створити онлайн-інструмент для НКРЕКП

21 жовтня 2019

Онлайн-інструмент «Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу»  представили у жовтні НКРЕКП та DiXi Group. Він дає можливість споживачам електроенергії оперативно знаходити по області України постачальників, які приєднані до договорів про розподіл з відповідними операторами систем.

Перелік представлений у вигляді онлайн-карти з уніфікованою довідковою інформацією - адреси веб-сайтів, ЄДРПОУ та EIC коди. Раніше ці дані потрібно було шукати окремо на сайтах операторів систем розподілу (ОСР).

-          Регулятор збирає величезну кількість інформації про енергокомпанії та їхню діяльність, і це відкриває багато можливостей для полегшення життя як бізнес- так і побутових споживачів.  Створення такого інтерактивного інструменту є лише маленьким кроком у цьому напрямку, і дуже добре, що ініціатива йде зсередини, а не примусом ззовні, - так оцінив розпочату роботу менеджер напряму відкритих даних DiXi Group Андрій Білоус. - Як мінімум, це свідчить, що є бажання створювати сервіси для громадян та бізнесу. Але, як завжди, постає питання у наявності "вільних рук" для цього. Відкриття якісних структурованих даних - непроста задача, але критично необхідна для створення сервісів, і ми раді допомагати НКРЕКП у цьому напрямку.

Оновлення довідкової бази інструменту буде забезпечувати Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики (НКРЕКП). Збільшення кількості інформації про компанії згодом дозволить їх ранжувати і таким чином робити сервіс ефективнішим.

Створення цього інтерактивного відображення Переліку постачальників електроенергії, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу, стало можливим завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку, наданої через проект USAID "Прозорість енергетичного сектору", який виконує аналітичний центр DiXi Group.

 

«Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу» http://www.nerc.gov.ua/electricity_suppliers/

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG