DiXi Group долучилась до розробки проектів звітів про платежі та управління в рамках співпраці з Міністерством фінансів

21 травня 2018

Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та експерт Інституту бюджетних і соціально-економічних досліджень Андрій Корнієнко взяли участь у засіданні Методичної ради при Міністерстві фінансів України. Засідання було присвячено обговоренню проектів звітів з управління та про платежі на користь держави, в рамках реалізації змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Експертами аналітичного центру DiXi Group, спільно з залученими експертами, в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» було розроблено проекти шаблонів звітів про управління та звітів про платежі на користь держави. Такі звіти вимагаються Директивою з підзвітності 2013/34/EU, яку імплементує Україна. Також, звітність про платежі на користь держави є частиною вимог  Ініціативи прозорості видобувних галузей та передбачена проектом Закону 6229 про прозорість у видобувних галузях. Під час засідання експерти DiXi Group представили своє бачення щодо можливих форм і структур даних звіті.

За результатами засідання методичної ради при міністерстві було досягнуто домовленість про продовження доопрацювання проектів документів і партнерства між експертами DiXi Group та міністерством в цьому питанні.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG