DiXi Group долучилась до роботи Лабораторії Ідей CEPS

27 лютого 2017

Президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у заходах в рамках Лабораторії Ідей CEPS – інноваційній платформі з обговорення ідей різних аналітичних центрів Європи, представників уряду, бізнесу тощо. Цього року Лабораторія була присвячена темі «Реконструкція ЄС», на її засіданнях учасники дебатували питання Брекзіту, взаємної торгівлі, соціальних питань, сталого розвитку.

«Енергетичні питання – зокрема тема цифрових технологій (digitalization) в енергетиці – безумовно, були надзвичайно цікавими і важливими. Компанії, що брали участь у дискусії, прогнозують надалі розвиток цього сегменту в енергетичному секторі, наголошуючи на необхідності посилювати захист мереж та енергопостачання від зовнішнього втручання, у тому числі можливих хакерських атак інших країн.

Споживачі ж, зі свого боку, наголошували на вже існуючих проблемах у мережах, за які платяться кошти, але які залишаються на низькому рівні. Вийшла справжня дискусія між споживачами та тими, хто надає послуги»,  - розповіла Олена Павленко. – «Разом із тим, такі обговорення показали, що Україні ще потрібно багато модернізувати у власному енергетичному секторі, щоб вийти на схожий рівень дискусій».    
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG