DiXi Group долучилась до обговорення перспектив Східного партнерства

19 грудня 2018

Протягом 10-12 грудня президент DiXi Group Олена Павленко взяла участь у засіданні 10-ї щорічної Асамблеї Форуму громадянського суспільства Східного партнерства, що пройшла у Тбілісі. Асамблея була присвячена питанням реформи діяльності Форуму та планування співпраці громадських організацій-членів Форуму на найближчі роки.

Учасники Форуму також взяли участь в обговорення майбутнього інструменту Східного партнерства спільно з представниками урядів Грузії, Вірменії, Литви, а також представниками Європейської комісії.

У рамках діяльності Робочої групи-3 «Навколишнє середовище, зміна клімату та енергетична безпека», Олена Павленко взяла участь в обговоренні пріоритетів роботи групи на 2019 рік. Серед пріоритетів, які є важливими для імплементації в Україні, Олена Павленко назвала початок роботи в Україні нового Оператора з транспортування газу, зупинку будівництва Північного потоку-2 та збереження темпів імплементації Угоди про Асоціацію в частині енергетики. 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG