Денис Назаренко розповів студентам чому ватро пройти стажування в DiXi Group

09 березня 2018

В середу, 7 березня, на запрошення Міжнародного фонду "Відродження" аналітик DiXi Group Денис Назаренко взяв участь у презентації конкурсу стажування студентів у провідних аналітичних центрах України, яка пройшла у Київській школі економіки.

Разом із колегами з CASE Україна та Центру економічних стратегій, він розказав студентам про можливості та переваги стажування в DiXi Group, особливості роботи у громадському секторі та історії успіху попереднього конкурсу стажування студентів за фінансової та організаційної підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Саме таким чином до команди DiXi два роки назад доєднався аналітики Андрій Білоус.
Крайній термін подачі заявки кандидатів на оплачуване стажування - 12 березня, а детальну інформацію про конкурс можна отримати в інформаційному матеріалі від Міжнародного фонду "Відродження".

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG