Дані звітів ІПВГ доступні у форматі open data

20 вересня 2018

Відтепер національні Звіти України в рамках Ініціативи прозорості видобувних галузей доступні  у форматі  відкритих даних. Ця інформація опублікована Міністерством енергетики та вугільної промисловості у вільному доступі на сайті data.gov.ua.

Перевести інформацію звітів ІПВГ (ініціативи прозорості видобувних галузей) у файли open data формату відомству допомогли аналітичний центр DiXi Group спільно з Національним секретаріатом ІПВГ.

Файли містять дані про ключові показники видобувної галузі країни та охоплюють період з 2014 по 2016 роки. Створення цих файлів дає можливість журналістам та аналітикам більш зручно та швидко працювати зі звітами ІПВГ. Також інформацію звітів ІПВГ у форматі відкритих даних можна використовувати у проведенні наукових досліджень.

 

ІПВГ в Україні
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG