Члени DiXi Group взяли участь в енергетичній конференції високого рівня в ЄС

21 грудня 2016

Президент DiXi Group Олена Павленко та віце-президент організації Антон Антоненко взяли участь у конференції високого рівня щодо стратегічного партнерства України та ЄС в енергетиці. Серед спікерів конференції були віце-президент Європейської Комісії Марош Шефчович, віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів, представники Міністерства енергетики, керівники провідних українських компаній – зокрема, НАК «Нафтогаз», «Укренерго», «Енергоатом», «Енергоринок» та ін.

Під час заходу учасники обговорювали ситуацію з реформами в Україні, а також пріоритети, на яких варто зосередитись уряду в реформуванні енергетичного сектору в 2017 року. На думку віце-президента Єврокомісії М. Шевчовича, надзвичайно важливо зосередитись на завершенні реформи ринку газу, у тому числі анбандлінгу НАК «Нафтогаз», а також прийняти закон про ринок електричної енергії, який зараз очікує на друге читання в парламенті. Українська сторона в особі віце-прем’єра С.Кубіва запевнила в максимальній швидкості реформ та подальшій імплементації європейського законодавства в Україні. Компанії, у свою чергу, наголошували на необхідності продовжувати взаємну інтеграцію енергетичних ринків України та ЄС та розвивати не лише газовий та електроенергетичний сектор, але і сектори енергоефективності та відновлювальних джерел енергії.

«Сьогодні дуже важливо створювати нові майданчики для дискусій між партнерами України та ЄС. Це не лише допоможе компаніям краще розуміти один одного, але і стимулюватиме урядовців, експертів та інші зацікавлені сторони «залишатись на одній сторінці» у спільному визначенні пріоритетів реформ, плануванні рішень. Такі дискусії допомагають отримати максимальну об’єктивну оцінку ситуації про те, що саме відбувається з реформою енергетичного сектору», - сказала Олена Павленко.

Більше інформації про конференцію можна знайти тут.

Візит членів DiXi Group було профінансовано в рамках Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» (МФВ) у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів (TTF) та за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні (SIDA). 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG