Чи довго Україна залишатиметься «трієчником» у видобувній галузі?

14 липня 2017

Чому Україна досі залишається не настільки інвестиційно привабливою, як хотілося би? Чому за незалежною експертною оцінкою видобувна галузь нашої держави отримала лише 49 балів зі 100 і як покращити ситуацію? Про це говорили під час обговорення в рамках засідання Комітету паливно-енергетичного комплексу ВРУ «Україна та Індекс управління ресурсами: яких рішень потребує видобувна галузь?».

Захід відбувся 12 липня та був організований аналітичним центром DiXi Group за підтримки Інституту з управління природними ресурсами (NRGI).

Індекс управління ресурсами (RGI) – це не просто ще один рейтинг, який дозволяє оцінити місце України серед інших країн в частині ефективності державної політики. Це інструмент, завдяки якому можна виміряти та в цифрах побачити конкретні прояви політик у сфері надрокористування, фіскального менеджменту, бюджетного планування, розкриття інформації та багатьох інших показників, які впливають на бізнес-клімат та демонструють ефективність управління галузі в цілому.

Читати більше на "Українській енергетиці"

Ознайомитись з аналітичними матеріалами

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG