Звіт, підготовлений DiXi Group, презентовано в Брюселі

16 лютого 2016

Два звіти – український та європейський - про відносини України та ЄС презентовано на засіданні Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що відбувся 11 лютого в Брюсселі. Документи представляли президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та співголова Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС Альфредас Йонушка.

За результатами засідання Платформи було прийнято спільну декларацію, в якій енергетику було винесено в окремий розділ. Документ описує важливість розвитку інтерконнекторів між Україною та ЄС, покращення прозорості та підзвітності в енергетичному секторі України, а також перспективи приєднання України до Енергетичного союзу та критичну оцінку проекту «Північний потік 2».

 

«Прийнятий документ має офіційний статус. З ним буде ознайомлено Європарамент, Єврокомісію, Кабінет міністрів України та ВРУ. Усі ці інституції мають врахувати позиції Платформи, в цьому – основне значення документу. Ми дуже сподіваємось, що це стане додатковим кроком назустріч інтеграції українського енергетичного сектору в європейський», - прокоментувала прийняту декларацію Олена Павленко.

Детальніше ознайомитися з матеріалами засідання можна тут.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG