Багатостороння група обговорила принципові питання майбутнього звіту ЕІТІ

22 січня 2018

18 січня у приміщенні Фонду «Відродження» відбулось перше в 2018 році засідання Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) з імплементації ЕІТІ в Україні, з боку DiXi Group участь у засіданні взяла Президент організації Олена Павленко.

Серед теми зустрічі - обговорення, спільно з Незалежним Адміністратором, базових елементів майбутнього звіту ЕІТІ. Після дискусії навколо питань щодо дивідендів, квазіфіскальних платежів, копанок тощо, група погодила остаточний перелік питань, на який має відповісти новий Звіт ЕІТІ.  

Крім того, в рамках засідання було створено дві Робочі групи БГЗО, які, серед іншого, будуть працювати над темами електронної системи звітності в рамках ЕІТІ, а також розробкою системи моніторингу та оцінки імплементації ЕІТІ для кращого розвитку видобувного сектору в Україні та покращення урядування.

Детальний фотозвіт можна знайти за посиланням
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG