Антон Антоненко познайомив експертів з трендами в комунікації енергетичної реформи

27 квітня 2017

Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в дискусії стейкхолдерів, організованій в рамках проекту  USAID «Програма комунікації реформ в Україні». Темою його виступу були тренди в комунікації енергетичної реформи.

Розповідаючи про нові тенденції та проблеми, які виникають у донесенні інформації про енергореформи,  Антон Антоненко зазначив: «Я підтримую ідею того, що нам потрібно починати з маленьких кроків і розповідати про складне простими словами. Як показує практика, це дуже складно, адже невелика кількість експертів може розповісти про ті речі, які вони знають, максимально просто та доступно. Однак, робити це вкрай важливо».

Зокрема команда аналітичного центру DiXi Group в своїй роботі дуже часто використовує образні порівняння.

Представлючи ТОП 5 найбільш актуальних "чорних скриньок" в енергосекторі в рамках проекту USAID  "Прозора енергетика", аналітики DiXi Group провели презентацію у вигляді імпровізованого випуску програми "Що? Де? Коли?".

 

Переглянути фотозвіт із заходу можна переглянути за посиланням.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG