Антон Антоненко взяв участь в обговоренні співпраці України та ЄС

10 червня 2018

Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в дискусії щодо економічного співробітництва між Україною та Європейським Союзом в рамках конференції «Європейський Союз та Україна: Як посилити співпрацю та підтримувати процес реформування?».

В своєму виступі представник DiXi Group говорив про реформи в секторі енергетики та сьогоднішні можливості для зростань в її секторах.

«Україна завершила процес ухвалення основного законодавства, що стосується енергетики і частково довкілля. Тепер справа полягає в тому, щоб правильно, вчасно та належним чином імплементувати прийняте. Від того, як це буде прийнято, залежить якість самих реформ», - зазначив Антон Антоненко.

За його словами, в питаннях енергетики Україна має бути частиною спільного європейського рішення.

«Наразі зовнішня загроза нам всім відома. Це проект «Північний потік 2». Україна, як сторона Договору про створення Енергоспівтовариства, є частиною спільного європейського енергопростору. Отже, має бути налагоджено чіткий діалог в рамках якого буде дана чітка відповідь на цей, а також потенційні подібні виклики. Інакше подібні ситуації виникатимуть і в майбутньому», - продовжив свою думку віце-президент DiXi Group.

Довідково: Конференція «Європейський Союз та Україна: Як посилити співпрацю та підтримувати процес реформування?», організована німецьким Інститутом європейської політики Представництвом Європейської Комісії в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації», спільно з Міжнародним фондом «Відродження», Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва» та Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «think twice UA» за сприяння Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG