Антон Антоненко став учасником круглого столу, присвяченого «зеленим» реформам

27 вересня 2017

Віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко прийняв участь в круглому столі «Європейські орієнтири – зеленим реформам: Перегляд імплементації в екологічній сфері та кліматична дипломатія”, що відбувся 26 вересня 2017. 

Розповідаючи про досвід роботи у сфері енергетичної дипломатії, представник DiXi наголосив на важливості питання лідерства, яке може проявити будь-яка країна в процесі, зокрема, й Україна. Він виокремив тенденції розвитку енергетичної та кліматичної політик в Україні: демонстрація прагнення постійно працювати в глобальних масштабах для розробки екологічно чистих і сталих видів палива для одночасного збільшення енергетичної безпеки, зниження енергоємності та вирішення проблем глобальної зміни клімату; розподіл обов’язків і співпраця між різними державними органами і зацікавленими сторонами та цілеспрямована участь у діяльності міжнародних організацій.

На сьогодні більшість реформ у сфері довкілля проводиться на виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, тому важливо слідкувати за екологічним та кліматичним порядком денним в Європейському Союзі, бути в курсі основних тенденцій та переймати кращий досвід та практику наших європейських партнерів.

Уточнимо, що метою круглого столу було представити нові інструменти реалізації екологічної політики і права, окреслити поняття і принципи ведення кліматичної дипломатії в ЄС, а також обговорити можливі шляхи та перспективи використання європейського досвіду у цих сферах в Україні.

 

За матеріалами «Суспільство і довкілля»

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG