Антон Антоненко: для успішної реалізації реформи важливо вирішити питання призначення національного регулятора

20 липня 2017

Закінчення реформи регулятора – одне з найбільших очікувань від старту нового політичного сезону і відкриття роботи Ради. Таку думку на прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі висловив віце-президент аналітичного центру DiXi Group Антон Антоненко.

«Питання регулятора зависло. Зараз воно потребує ще одного імпульсу. Це надзвичайно важливе питання», - зазначив представник DiXi Group. За його словами, координація та добра воля усіх залучених до процесу учасників буде ключем успішної реалізації реформи.

В свою чергу, за словами народного депутата Наталі Кацер-Бучковської, від парламенту номінували 2 представників до конкурсної комісії з відбору НКРЕКП. «Ми з колегами з комітету енергетики підписали і плануємо номінувати і представити своїм фракціям перед вереснем Святослава Павлюка з РПР і Гліба Вишлінського з Центру економічної стратегії, як двох представників від Верховної Ради у конкурсну комісію», – зазначила пані Кацер-Бучковська. Вона зауважила, що тепер своїх представників мають номінувати Адміністрація Президента та Кабінет Міністрів.

Нагадаємо, що у вересні на громадське обговорення вийде законопроект про енергетичну безпеку. Документ передбачає  створення єдиного координаційного центру з питань енергетичної безпеки.

За матеріалами УКМЦ

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG