Аналітики DiXi Group зустрілися зі студентами з Пітсбурга

31 травня 2018

Експерти аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук та Олексій Михайленко прочитали дві лекції для студентів з Пітсбурга в Київській школі економіки. Виступи були присвячені поточному стану та реформам в секторі електроенергетики, нафти і нафтопродуктів в Україні.

Аналітики висвітлили основні проблеми сучасного ринку пального та видобутку нафти і газового конденсату, а також реформи, які необхідно провести для розвитку галузі та зменшенню залежності від імпорту пального. Також експерти обговорили проблему енергобезпеки країни та необхідності диверсифікації постачань нафтопродуктів, а також зволікання з створенням стратегічних резервів нафти та нафтопродуктів в Україні.

На лекції про реформи ринку електроенергетики Україні студенти ознайомились с тим, як організовано сьогодні ринок та які накопичені за довгі роки проблеми намагається вирішити країна шляхом комплексної реформи. Експерти розказали про вже пройдені етапи реформи та майбутні виклики. Крім того, було піднято питання спроможності країні довести реформу до кінця, та яку роль буде грати розвиток відновлюваних джерел енергії в процесі корінних змін в електроенергетики України.

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG