Аналітики DiXi Group оцінили корупційні ризики в роботі «Енергоатому»

16 червня 2017

Денис Назаренко та Тарас Ткачук працювали в складі Робочої групи з оцінки корупційних ризиків та шляхів їх мінімізації в діяльності НАЕК «Енергоатом»

Протягом своєї роботи група дослідила наявність корупційних ризиків та їх ступінь у кадровій політиці, управлінні ресурсами, публічних закупівлях та конфлікті інтересів. Також, окремо експерти дослідили діяльність центру із запобігання і протидії корупції.

За результатами аналізу відповідндних методичних матеріалів та внутрішніх виробничих та організаційних документів Компанії, а також інтерв’ю з фахівцями досліджуваних сфер було складено  Звіт з оцінки корупційних ризиків у діяльності НАЕК «Енергоатом».

В даному звіті Група показала корупційні ризики в різних сферах роботи Компанії, їх ступінь та розробила шляхи їх усунення або мінімізації.

 

За матеріалами прес-служби НАЕК "Енергоатом"

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG