Аналітики DiXi Group долучилися до оцінки ОЕСР Енергетичної стратегії України

20 лютого 2020

У презентації головних висновків звіту по Енергетичній стратегії України на період до 2035 року  взяли участь експерти DiXi Group. Захід провела 20 лютого Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР).  

Експерти DiXi Group були залучені до підтримки роботи ОЕСР із розробки Рамкової методики моніторингу та базової оцінки реалізації Енергетичної стратегії на початок 2020 року. Зокрема, в ході семінару директор з досліджень DiXi Group Роман Ніцович представив підхід до збору й аналізу даних для моніторингу, виконаного з використанням інструменту ОЕСР.

Фінальна редакція звіту з підсумковими висновками й рекомендаціями оцінки буде оприлюднена у березні 2020 р.

Звіт оцінки готується Секретаріатом ОЕСР з глобальних відносин в рамках проекту “Підтримка реформи сектору енергетики в Україні”, профінансованого Урядом Королівства Норвегія. Проект націлений на вдосконалення інвестування, корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності, розширення конкуренції та практики боротьби з корупцією в секторі енергетики України.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG