Аналітик DiXi Group взяв участь в підготовці експертної оцінки планів ЄС щодо розвитку ініціативи «Східне Партнерство»

05 жовтня 2017

Стаття аналітика  DiXi Group Дениса Назаренка «Енергоефективність, використання відновлювальної енергії, а також зменшення викидів парникового газу»  увійшла до аналітичної доповіді «Україна в координатах Східного Партнерства 2017-2020 рр.». Доповідь було представлено під час щорічної конференції Української національної платформи (УНП) Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства, що відбувалася 3-4 жовтня в Києві.

Експерти Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного Партнерства (УНП ФГС СхП) за підтримки проекту «Громадська синергія» ретельно проаналізували досягнення Спільного робочого документу крізь призму інтересів українського суспільства та держави. Кожне з 20-ти досягнень було опрацьовано з точки зору реальності отримання Україною проміжних результатів до Саміту Східного Партнерства в листопаді 2017 року, а також амбітності та досяжності кінцевих цілей до 2020 року. Результати цього аналізу стануть важливим адвокаційним інструментом в контексті здійснення реформ в Україні та розробки спільної політики в рамках регіону Східного Партнерства.

Виходячи з проведеної експертизи, членами УНП вказані наявні та потенційні перепони на шляху наближення до поставлених цілей, запропоновано уточнення до формулювань проміжних результатів до саміту 2017 р. та цілей 2020 року. Також були визначені додаткові досягнення в рамках політики Східного Партнерства, які не були включені до документу, хоча мають важливе значення як для України, так і для інших країн-партнерів. 

Ознайомитися з самим документом можна за посиланнями: україномовна версія, англомовна.

 

За матеріалами УНП

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG