Аналітик DiXi Group взяв участь в майстер-класі для журналістів

20 квітня 2017

Експерт аналітичного центру DiXi Group Тарас Ткачук взяв участь в майстер-класі для представників медіа «Сучасний інструментарій медійника». Представник DiXi познайомив журналістів-розслідувачів з регіональних видань із проектом USAID «Прозора енергетика» та розповів, яким чином вони можуть до нього приєднатися.

«Розслідування в енергетиці дають найбільший ефект. Без якісних журналістських розслідувань реформи, які хоч якось рухаються, вони були б неможливі. Для нас важливо, щоб журналісти мали навички проведення журналістських розслідувань, які потім могли б знаходити своє відображення і у розслідуваннях правоохоронних органів і знищення цих схем, які вбивають нашу енергетичну галузь», – зазначив Тарас.

Уточнимо, що серія майстер-класів «Сучасний інструментарій медійника» покликана допомогти журналістам, блогерам та іншим представникам медіа у висвітленні реформ в Україні. Як зазначили організатори, тематики майстер-класів обирали виходячи з потреб самих журналістів. Це, зокрема, специфіка проведення журналістських розслідувань та захист прав журналістів та громадських активістів під час розслідування.

Всього заплановано 5 майстер-класів. Всі вони є безкоштовними. На навчання зареєструвалося 35 медійників з усієї країни. заплановано конкурсу економічної журналістики, який Інститут податкових реформ та Громадське радіо проводили минулого року, потрапили на майстер-клас автоматично. Окрім них, на участь у майстер-класах можна було подавати заявки і іншим представникам ЗМІ.

Нагадаємо, що реалізацію проекту USAID “Прозора енергетика” розпочато влітку 2016 року. 

За матеріалами УКМЦ

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG