Аналітик DiXi Group візьме участь ІІІ-ому україно-німецькому форумі «ВЕА: біоенергетика, енергоефективність і агробізнес»

19 жовтня 2018

Експерт аналітичного центру DiXi Group Олексій Михайленко візьме участь в третьому україно-німецькому форумі «ВЕА: біоенергетика, енергоефективність і агробізнес», який відбудеться 23 жовтня в Харкові. Представник DiXi стане учасником панелі  "Лібералізація та нові бізнес моделі на ринку електроенергії в Україні". Темою розмови стане імплементація нового ринку, доступ нових гравців, бар’єри входу та перспективи для нових бізнес-моделей.

Форум «ВЕА: біоенергетика, енергоефективність і агробізнес» відбувається раз на два роки. На ньому підіймаються найактуальніші питання у сфері альтернативних джерел енергії, енергоефективності, сталого розвитку агробізнесу та участі громад у побудові енергоефективного суспільства.

Організаторами форуму  є Генеральне консульство Федеративної Республіки, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ, Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина в Харкові та Українсько-німецька торговельно-промислова палата.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG