Аналітик DiXi Group увійшов до складу Громадської ради при НКРЕКП

13 жовтня 2017

Експерта аналітичного центру DiXi Group Андрія Білоуса було включено до складу Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. 12 жовтня відповідне рішення з’явилося на сайті Регулятора.

«Це можливість для громадськості ефективніше доносити свою позицію і потреби, тим самим впливати на кінцеві регуляторні рішення. У свою чергу для Регулятора діяльність при ньому такого органу означає краще забезпечувати баланс інтересів всіх зацікавлених сторін, не лише влади чи бізнесу, тобто ефективно виконувати свої функції згідно з Законом «Про НКРЕКП"», - прокоментував своє членство в Раді Андрій Білоус.

Уточнимо, що Громадська рада має право утворювати робочі органи при НКРЕКП з метою аналізу рішень Комісії і напрацювання до них пропозицій та зауважень. Також, Рада може ініціювати антикорупційну перевірку і, при потребі, організувати публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку галузі.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG