Аналітик DiXi Group поділився досвідом з грузинськими колегами

01 березня 2017

Віце-президент DiXi Group Антон Антоненко взяв участь в круглому столі «Facilitating Georgian Energy Reforms in Line with Energy Community Commitments», організованому представниками грузинського аналітичного центру WEG (World Experience for Georgia). Представник DiXi за допомогою скайп-зв’язку ділився з учасниками заходу досвідом організації моніторингу виконання зобов’язань в рамках Енергоспівтовариства (який DiXi Group ведуть з 2011 року), знайомив зі структурою моніторингу та ключовими частинами, а також говорив про специфіку діяльності Багатосторонньої робочої групи.

Закінчуючи виступ представник DiXi закликав учасників круглого столу об’єднувати зусилля в імплементації реформ та створювати спільні дискусійні платформи.

 «Питання, які звучали, свідчать про те, що організатори ретельно готувалися до імплементації курсу реформ. І приємно, що маємо в цьому досвід і можемо співпрацювати з нашими грузинськими колегами не тільки говорячи про нашу власну роботу, але й створюючи нові форми й стимули для імплементації європейських енергетичних реформ в обох країнах», - поділився враженнями Антон Антоненко. 

Нагадаємо, що Україна з 2011 року є членом Енергетичного Співтовариства. 

Додамо також, що 14 жовтня 2016 року Міністерська Рада Енергетичного Співтовариства схвалила приєднання Грузії.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG