DiXi Group візьме участь в Українській лабораторії в Брюсселі

19 січня 2017

Аналітичний центр DiXi Group планує участь в Ярмарку проектних ідей з підтримки реформ в Україні, що пройде в 22 лютого в Брюсселі. Захід передбачає презентацію українських аналітичних центрів, їх напрацювань, зустрічі з посадовцями ЄС, а також пошук можливих партнерів серед аналітичних центрів ЄС. 

 

"Ми сподіваємось, що зможемо донести інформацію не лише про нашу роботу, але і ситуацію в енергетичному секторі та ті пріоритети, на яких варто зосередитись у співпраці Україна-ЄС",  - заявила Олена Павленко. - "Ми впевнені, що чим активніше будемо вести діалог з нашими європейськими партнерами на всіх рівнях, тим ефективнішою буде співпраця, і тим кращим буде її результат для обох сторін"

Нагадаємо, що перша Українська лабораторія в Брюсселі відбулася 29 лютого минулого року. Захід зібрав понад 80 учасників з України та 11 країн-членів ЄС.

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG