DiXi Group долучилась до розробки проектів звітів про платежі та управління в рамках співпраці з Міністерством фінансів

21 травня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та експерт Інституту бюджетних і соціально-економічних досліджень Андрій Корнієнко взяли участь у засіданні Методичної ради при Міністерстві фінансів України. Засідання було присвячено обговоренню проектів звітів з управління та про платежі на користь держави, в рамках реалізації змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Читати далі

Дніпро і єврореформи в енергетиці: на хвилі чи за течією?

16 травня 2018Що зміниться в Дніпропетровській області після запуску роздрібного ринку газу, ринку електроенергії та Фонду енергоефективності? Про це йшла мова під час круглого столу «Дніпровська хвиля реформ. Європейські правила для енергетики» 15 травня за участі відомих галузевих експертів.

Читати далі

Круглий стіл “Дніпровська хвиля реформ. Європейські привила для енергетики”

07 травня 201815 травня 2018 року з 11:00 до 13:00 відбудеться обговорення на тему «Дніпровська хвиля реформ. Європейські маяки для енергетики».

Читати далі

Експерти DiXi Group у Німеччині розповіли про ризики, повʼязані з проектом «Північний потік-2»

07 травня 2018Під час адвокаційного візиту до Берліна аналітики DiXi Group представили результати дослідження щодо історії українсько-російських відносин у газовій сфері та повʼязаним з цих ризиків у контексті реалізації проекту «Північний потік -2».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG