DiXi Group провела обговорення підходів до методології Індексу прозорості енергетики

25 липня 2018Аналітичний центр DiXi Group виступив ініціатором експертної зустрічі, присвяченої обговоренню проекту методології Індексу прозорості енергетики України.

Читати далі

Представники DiXi Group зустрілися із Заступником Держсекретаря США

24 липня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко та віце-президент Антон Антоненко зустрілися із Заступником Держсекретаря США (з питань енергетичних ресурсів) та Головою Бюро енергетичних ресурсів Френсісом Фенноном.

Читати далі

Олена Павленко приєдналася до розробки моніторингу та оцінки ЕІТІ в Україні

23 липня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко приєдналась до обговорення методології для моніторингу та оцінки Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні (ЕІТІ). Захід проводився для членів Багатосторонньої групи зацікавлених осіб (БГЗО) та Секретаріату ЕІТІ, за підтримки GIZ в Україні.

Читати далі

В Міненерго розширили перелік даних, які підлягають оприлюдненню у форматі open data

23 липня 2018Наказом №381 "Про внесення змін до наказу Міненерговугілля від 13.04.2018 № 212" розширено перелік даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG