Дані звітів ІПВГ доступні у форматі open data

20 вересня 2018Відтепер національні Звіти України в рамках Ініціативи прозорості видобувних галузей доступні у форматі відкритих даних. Ця інформація опублікована Міністерством енергетики та вугільної промисловості у вільному доступі на сайті data.gov.ua.

Читати далі

Олена Павленко взяла участь у дискусії з енергетичної безпеки в парламенті

20 вересня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь в круглому столі, присвяченому енергетичній безпеці України. Захід відбувся з ініціативи народних депутатів України, зокрема представників Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу та Комітету у закордонних справ, за участю міжнародних політиків та експертів, представників українських органів влади, компаній та експертів.

Читати далі

Експерти DiXi Group організували та провели обговорення нових форм фінансової звітності

20 вересня 201818 вересня у Львові та 19 вересня в Івано-Франківську в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» відбулися круглі столи «Нові вимоги до формування фінансової та нефінансової звітності компаній». Організаторами заходів виступили аналітичний центр DiXi Group та Міністерство фінансів України. Протягом двох днів експерти пояснювали представникам бізнесу, місцевих адміністрацій, територіальних громад, громадським активістам та інших гостям круглих столів, як проводитиметься фінансове звітування після переходу видобувних компаній України на міжнародні форми звітності, який відбудеться наступного року.

Читати далі

Олена Павленко долучилась до обговорення реформи видобутку з американським експертом

19 вересня 2018Президент аналітичного центру DiXi Group Олена Павленко взяла участь у зустрічі із головним науковим співробітником Центру стратегічних та міжнародних досліджень у Вашингтоні Едвардом Чоу.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG