КШЕП провела другий навчальний курс з енергетичного права у ЄС | DiXi Group
DiXi Group Logo
en
www.upscalerolex.to
logo
Головна » Новини » КШЕП провела другий навчальний курс з енергетичного права у ЄС
22.07.2020

КШЕП провела другий навчальний курс з енергетичного права у ЄС

Завершився навчальний курс від проєкту DiXi Group – Київської школи енергетичної політики (КШЕП). 67 учасників успішно пройшли 16-18 липня 2020 року онлайн-навчання з теми «Енергетичне право та регулювання в ЄС» та отримали сертифікати.

Це вже другий навчальний курс, проведений КШЕП з початку року. За декілька днів на нього зареєструвалося 89 бажаючих учасників з різноманітних установ – КМУ, НКРЕКП, Міністерства енергетики, Міністерства юстиції, Оператора ГТС України, «Укренерго», Держенергоефективності, «Нафтогазу», «Укртрансгазу», «Укргідроенерго», «Укрзалізниці», Держгеонадр та багатьох інших.

– Цього разу ми відбрали на конкурсній основі майже утричі більше учасників із зареєстрованих, – ділиться керівник проєкту, генеральний менеджер навчальних програм DiXi Group Денис Назаренко. – Приємно, що кількість охочих навчатися у КШЕП зростає, і онлайн формат якраз дав можливість участі ширшого кола бажаючих. Організувати курс нашій команді вдалося у стислі терміни – ми вже опанували специфіку дистанційного навчального процесу. Також варто відзначити, що викладачі, з якими ми успішно співпрацювали раніше, знайшли час і оперативно відгукнулися.

Курс складався з 10-денного самостійного опрацювання двомовних матеріалів, а також триденного онлайн-навчання з викладачами-практиками – Серджіо Асарі (Італія) Sergio Ascari – Florence school of regulation (Italy); Луцілою Альмейда (Італія) Lucila de Almeida – European University Institute in Florence (Italy); Андріусом Шимкусом (Литва) Andrius Šimkus – Nord Pool AS, Litgrid AB (Lithuania).

Основні теми, що вивчали студенти – теорія регулювання енергетики, основи енергетичного права ЄС (підвалини системи права, еволюції законодавства), захист споживачів енергетичних послуг та ПСО,  методологія встановлення тарифів у залежності від пріоритетів публічної політики, кодекси мереж в ЄС.

Після кожної лекції була можливість групової роботи та прямого спілкування із викладачем під час сесії запитань та відповідей. 

Окремо приділили увагу розбору практичних кейсів – з лібералізації енергетичних ринків Італії, ПСО в ірландських ВДЕ та литовському СПГ ПСО в Енергетичному Співтоваристві, а також розглянули конфлікт із ПСО на ринку газу в Україні.

У подальших планах Київської школи енергетичної політики – нові програми для бажаючих підвищити свою компетенцію у міжнародній енергетичній політиці з використанням сучасного формату спеціально розробленого навчального відео.

Курс реалізовано командою аналітичного центру DiXi Group за підтримки German Economic Team із коштів Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

Наші платформи

https://ksep.energy/

Незалежний центр підвищення кваліфікації у сфері енергетики

http://ua-energy.org/

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

http://eiti.org.ua/

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні