Конкурс на надання послуг експерта в сфері нафти та газу завершено

14 лютого 2017Конкурс на надання послуг експерта в сфері нафти та газу в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» завершено.

Читати далі

Конкурс на надання послуг експерта в сфері електроенергетики у завершено

14 лютого 2017Конкурс на надання послуг експерта в сфері електроенергетики в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» завершено.

Читати далі

DiXi Group шукає постачальника послуг з усного перекладу

09 лютого 2017Громадська організація DiXi Group в рамках проекту «Прозора енергетика» за підтримки міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з усного синхронного перекладу та оренди відповідного обладнання на 2017 рік.

Читати далі

DiXi Group починає пошуки постачальника послуг з письмового перекладу

09 лютого 2017Громадська організація DiXi Group в рамках проекту «Прозора енергетика» за підтримки міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з письмового перекладу на 2017 рік.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG