Перший етап конкурсу журналістів-розслідувачів завершено

16 лютого 2017DiXi Group оголошують про результати першого етапу конкурсу для журналістів-розслідувачів в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з дизайну анімацій

15 лютого 2017Громадська організація DiXi Group в рамках проекту «Прозора енергетика» за підтримки міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з дизайну анімацій.

Читати далі

DiXi Group шукає постачальника послуг з дизайну

15 лютого 2017Громадська організація DiXi Group в рамках проекту «Прозора енергетика» за підтримки міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з дизайну.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг поліграфії

15 лютого 2017Громадська організація DiXi Group в рамках проекту «Прозора енергетика» за підтримки міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг поліграфії на 2017 рік.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG