Конкурс пропозицій на обрання постачальника послуг технологічного консультанта з адаптації наборів даних Міненерговугілля до формату відкритих даних розпочато

06 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій на обрання постачальника послуг технологічного консультанта з адаптації наборів даних Міненерговугілля до формату відкритих даних.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс з обрання постачальника з підготовки рекомендацій щодо звітності компаній в енергосекторі

06 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс з обрання постачальника з підготовки рекомендацій щодо звітності компаній в енергетичному секторі.

Читати далі

DiXi Group шукає постачальника послуг енергетичного експерта з проведення аудиту даних Міненерговугілля

06 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій на обрання постачальника послуг енергетичного експерта з проведення аудиту даних Міненерговугілля.

Читати далі

DiXi Group продовжує конкурс для обрання постачальника з надання послуг координатора цільової групи «Електроенергетика та ядерна безпека»

02 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту «Збільшення впливу громадянського суспільства у моніторингу та політичному діалозі щодо реформ в енергетиці та суміжних секторах відповідно до імплементації Угоди про Асоціацію» ENI/2016/375-057, що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу продовжує термін подання пропозицій на конкурс для обрання постачальника з надання послуг координатора цільової групи «Електроенергетика та ядерна безпека».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG