Тривають пошуки консультанта із розробки методології створення індексу прозорості

29 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс на залучення консультанта із розробки та застосування методології створення індексу з оцінки рівня прозорості та доступності інформації в енергетичному секторі в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group продовжує пошуки постачальника послуг з доопрацювання онлайн-сервісу

29 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з доопрацювання онлайн-сервісу “Онлайн карта енергетичного сектору України” для забезпечення можливості автоматичного збору енергетичних даних з сайтів державних установ в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Пошуки постачальника послуг на веб-підтримку сайту “Українська енергетика” тривають

29 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг на веб-підтримку сайту “Українська енергетика” (ua-energy.org) в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group шукає тестувальника (конкурс продовжено)

29 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг на тестування та адміністрування мобільного додатку “Енергетика онлайн” в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG