Шукаємо менеджера з питань сталого розвитку

26 червня 2019Громадська організація «Діксі Груп» оголошує конкурс на посаду Менеджера з організації консультативних послуг в сфері забезпечення сталого розвитку.

Читати далі

Dixi Group шукає експертів зі збору та аналізу даних

11 червня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» повторно оголошує конкурсний відбір для обрання постачальника на надання послуг зі збору, технічної обробки та аналізу даних (Data Mining and Analysis), в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Читати далі

Триває пошук журналіста сайту «Українська енергетика»

07 червня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору» подовжує конкурс пропозицій на обрання постачальника послуг зі створення контенту для сайту «Українська енергетика»

Читати далі

Тривають пошуки фахівців для підготовки Індексу прозорості енергетики

28 травня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс постачальників на надання послуг з досліджень, оцінювання та підготовки Індексу прозорості енергетики в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG