Конкурс для обрання постачальника з надання послуг експертизи в сфері електроенергетики продовжено

02 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» продовжує термін подання пропозицій на конкурс для обрання постачальника з надання послуг експертизи в сфері електроенергетики.

Читати далі

DiXi Group шукає асистента в координації проекту

02 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту «Стимулювання публічного діалогу в Україні та ЄС щодо можливих наслідків реалізації “Північного потоку-2» оголошує конкурс пропозицій на обрання постачальника послуг з асистування в координації проекту.

Читати далі

Конкурс на обрання постачальників канцелярських товарів завершено

02 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує про завершення конкурсу на обрання постачальників канцелярських товарів на 2018 рік.

Читати далі

DiXi Group продовжує пошуки постачальника послуг з консультативно-адміністративних питань

01 лютого 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту «Інституційна підтримка «Діксі Груп» продовжує термін подання заявок на конкурс з обрання постачальника послуг з консультативно-адміністративних питань.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG