DiXi Group продовжує прийом заявок на конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг для створення інструменту/додатку для «Української енергетики»

20 жовтня 2017Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» продовжує прийом заявок на конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг для створення інструменту/додатку «Подати запит» для веб-сайту «Українська енергетика».

Читати далі

DiXi Group оголошує про старт восьмого конкурсу для журналістів-розслідувачів

13 жовтня 2017Аналітичний центр DiXi Group оголошує конкурс на журналістів-розслідувачів проекту «Прозора енергетика» в рамках міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Читати далі

DiXi Group шукають постачальника послуг з надання в оренду зали для проведення конференції

04 жовтня 2017Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з надання в оренду зали для проведення конференції.

Читати далі

DiXi Group продовжує термін подачі пропозицій на конкурс для обрання постачальника послуг з координації субгрантів

02 жовтня 2017Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» подовжує термін подачі пропозицій на конкурс для обрання постачальника послуг з координації субгрантів.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG