Знайдено постачальника послуг з проектного менеджменту

01 червня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує про завершення конкурсу пропозицій для обрання постачальника послуг з проектного менеджменту розробки 2 IT продуктів в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Постачальника послуг з бухгалтерського обліку знайдено

01 червня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує про завершення конкурсу пропозицій для обрання постачальника послуг з бухгалтерського обліку в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Орендатора сітілайтів знайдено

01 червня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує про завершення конкурсу пропозицій для обрання постачальника послуг оренди 15 рекламних площин (сітілайтів) під розміщення соціальної реклами на підтримку Законопроекту 6229 «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Триває конкурс на залучення консультанта із досвідом роботи у сфері мас-медіа

29 травня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує конкурс на залучення консультанта із досвідом роботи у сфері мас-медіа для участі у проведенні політико-економічного дослідження енергетичного сектору економіки України в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG