DiXi Group шукає редактора-коректора англомовних текстів

12 березня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на річне постачання послуг з вичитки та редагування англомовних текстів.

Читати далі

Шукаємо постачальника послуг поліграфії

07 березня 2019Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг поліграфії.

Читати далі

Конкурс з доопрацювання мобільної та десктопової версій сайту DiXi Group

01 березня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з доопрацювання мобільної та десктопової версій сайту організації (http://dixigroup.org/)

Читати далі

Шукаємо тренера для стратегічної сесії

25 лютого 2019ГО “ДІКСІ ГРУП” шукає тренера-модератора для стратегічної сесії з розробки методології з проведення дослідження прикладів організаційної та адміністративної структури провідних навчальних центрів, що включатиме широкий набір відомостей про принципи їх побудови, внутрішні організаційні, адміністративні та навчальні процеси.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG