Дослідника ключових газовидобувних регіонів України знайдено

03 вересня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує про завершення конкурсу з підготовки дослідження з ідентифікації та аналізу зацікавлених сторін у ключових газовидобувних регіонах України.

Читати далі

DiXi Group шукає фотографа

31 серпня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг із проведення репортажної фотозйомки «Тижня енергетичної прозорості» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

DiXi Group шукає координатора освітнього онлайн-курсу

03 серпня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс на постачання послуг з координації роботи проекту, маркетингу та запуску онлайн-курсу.

Читати далі

DiXi Group шукає розробників онлайн-відеокурсів

03 серпня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс на постачання послуг з розробки контенту освітнього онлайн-курсу та його розмішення на освітній web-платформі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG