DiXi Group шукає розробників онлайн-відеокурсів

03 серпня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс на постачання послуг з розробки контенту освітнього онлайн-курсу та його розмішення на освітній web-платформі.

Читати далі

DiXi Group шукає постачальника послуг на підготовку аналізу ключових газовидобувних регіоні України (конкурс подовжено)

03 серпня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс для постачальників послуг на підготовку дослідження з ідентифікації та аналізу зацікавлених сторін у ключових газовидобувних регіонах України.

Читати далі

DiXi Group шукає відеомейкерів

02 серпня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг із проведення відеозйомок та підготовки відеоверсії та пост-промо ролика «Тижня енергетичної прозорості» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Читати далі

Конкурс для постачальників послуг на підготовку моніторингу імплементації ІПВГ в Україні

26 липня 2018Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» шукає постачальника послуг на підготовку документу з моніторингу та оцінки процесу імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG