Оголошено конкурс на пропозицій для обрання постачальника послуг з SMM

29 січня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з управління соціальними медіа.

Читати далі

DiXi Group шукає інфографістів

21 січня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з розробки інфографіки.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурси на заміщення ряду посад

17 січня 2019Громадська організація «Діксі Груп» є аналітичним центром (think-tank), заснованим 2008 року в Києві. Наша місія – драйвити новітні рішення і чесні правила для доступної, якісної та чистої енергії. Для цього ми допомагаємо затвердити нові стандарти урядування в енергетичній політиці, поширювати знання та кращі практики роботи в нових ринках, підвищити прозорість та відкритість інформації.

Читати далі

DiXi Group оголошує конкурс на заміщення посади спеціаліста з оргрозвитку та забезпечення

17 січня 2019Спеціаліст з організаційного розвитку та забезпечення відповідатиме за організаційний розвиток DiXi Group, зокрема планування в цьому напрямку, пошук можливостей та організація навчань, моніторинг основних показників, тощо. Це також включає роботу з внутрішніми положеннями та процедурами, а також безпосередню участь у щоденній роботі організації.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG