Шукаємо контент-менеджера мобільного додатку “Енергетика Онлайн”

15 травня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг з управління контентом мобільного додатку “Енергетика онлайн” в рамках проекту USAID «Прозорість енергетичного сектору». Мобільний додаток розроблений за сприяння НКРЕКП та доступний для завантаження з Google Play та App Store.

Читати далі

DiXi Group шукає консультанта зі стратегічного планування

15 травня 2019Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг консультанта зі стратегічного планування (модератор стратегічної сесії).

Читати далі

Оголошено конкурс на постачальника послуг з консультативно-адміністративних питань

14 травня 2019Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на постачальника послуг з консультативно-адміністративних питань. Аналітичний центр шукає мотивовану молоду людину, що підтримає роботу команди, надаючи послуги адміністративного асистента.

Читати далі

DiXi Group шукає фахівця з організаційного розвитку та забезпечення

14 травня 2019Громадська організація «Діксі Груп» оголошує конкурс на заміщення посади фахівця з організаційного розвитку та забезпечення, який допомагатиме організації розвиватися та посилювати спроможність. Це включає планування, пошук можливостей та організацію навчань, роботу з внутрішніми положеннями та процедурами, а також безпосередню участь у щоденній роботі.

Читати далі
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG