Конкурс на обрання постачальника послуг зі створення комунікаційної кампанії

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» продовжує прийом заявок на конкурс пропозицій для обрання постачальника послуг зі створення комунікаційної кампанії в рамках проекту USAID «Прозора енергетика».

Опис комунікаційної кампанії:

Мета кампанії – привернути увагу споживачів послуг ЖКГ, громадських активістів та парламентарів до питань енергетичної прозорості, а також ознайомити ширшу аудиторію з продуктами, котрі були розроблені в рамках проекту, та їхніми можливостями.

Комунікаційна кампанія повинна містити різнопланові продукти та поширення їх різними інформаційними каналами.

Від обраного в результаті конкурсу Постачальника очікуватиметься виконання таких завдань (список не є вичерпним – окремі елементи можуть додаватися або вилучатися: наприклад, якщо Постачальник запропонує кращу ідею тощо):

 1. Розробка креативної ідеї та слоганів комунікаційної кампанії на основі тих меседжів, які будуть надані «ДІКСІ ГРУП» Постачальнику з метою якомога чіткішого та точного висвітлення місії та цілей проекту USAID «Прозора енергетика».
 2. Розробка візуальної концепції кампанії, котра, зокрема, передбачає створення 4-х відеороликів (та може містити додаткові активності, запропоновані Постачальником:

Мета відеоролику – надати цільовій аудиторії інформацію про діяльність у рамках проекту та ключові досягнення, серед яких:

-       Веб-сайт «Українська енергетика»

-       Онлайн-карта енергетичного сектору

-       Мобільний додаток «Енергетика онлайн»

Мета додатку – дозволити користувачам легко отримувати інформацію з прикладних питань в енергетиці, вирішувати проблемні питання завдяки кращій комунікації з НКРЕКП та постачальниками. Поруч з можливістю отримати прикладну галузеву інформацію в одному місці, цінністю також є можливість реагувати на дії або бездіяльність з боку постачальників та операторів мереж, і таким чином впливати на формування споживчої культури та правил взаємодії гравців роздрібних ринків в енергетиці.

-       Інструмент «Подати запит»

-       Конкурс ідей C.O.D.E.        

-       Конкурс журналістських розслідувань в енергетичній галузі

 • Друге відео – про мобільний додаток «Енергетика онлайн» (детальніше цей додаток описано вище). Хронометраж – до 40 сек.
  Мета відеоролику – ознайомити середньостатистичного споживача послуг ЖКГ із новим додатком та його можливостями.
 • Третє відео – про онлайн-карту енергетичного сектору. Цільова – журналісти та громадські активісти. Хронометраж – до 40 сек.
  Більше деталей − http://map.ua-energy.org/uk/pages/about.
 • Четверте відео – про інструмент «Подати запит». Цільова аудиторія – журналісти (непрофільні), громадськість, споживачі енергоресурсів. Хронометраж – до 40 сек.

Мета інструменту – дозволити користувачам легко отримувати дані від розпорядників інформації в енергетичній сфері, зокрема в органів державної влади, які відповідають за енергетичну політику. Поруч з можливістю надіслати запити про надання публічної інформації до кількох органів влади, не заходячи окремо на сайт кожного з цих органів, цінністю також є можливість для користувача легко визначити, кому саме з органів влади адресувати запит, щоб заощадити час та зусилля. Запити про надання публічної інформації планується надсилати з використанням функціоналу платформи «Доступ до правди» (https://dostup.pravda.com.ua/).

 1. Розробка графічної концепції комунікаційної кампанії на основі виготовленої відеопродукції та подальше розміщення зовнішньої реклами (сітілайти, борди тощо) у м. Київ та прилеглих містах.

Для участі в тендері зацікавлена організація повинна надати «ДІКСІ ГРУП» наступну інформацію:

- Креативні ідеї та слогани майбутньої комунікаційної кампанії

- Графічну концепцію кампанії, канали та умови її розповсюдження, вірогідне охоплення

- Сценарії відеороликів, канали та умови їх розповсюдження, вірогідне охоплення

- Перелік найкращих, на думку Постачальника, каналів комунікації для цієї кампанії.

Кваліфікаційні вимоги для учасників конкурсу:

 

- Наявність досвіду роботи з виготовлення рекламних роликів (зокрема, соціальної

реклами), роликів вірусної реклами, ТВ-шоу;

 

- Наявність досвіду співпраці з міжнародними проектами/брендами;

 

- Наявність власної технічної бази необхідної для створення рекламних роликів;

 

- Наявність власного професійного персоналу, необхідного для створення відеороликів

(режисер, оператор, відеомонтажер, світлотехнік, графічний дизайнер, редактор тощо).

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями:

 • Наявність досвіду в проведенні інформаційних кампаній;
 • Ефективність та цікавість креативної ідеї комунікаційної кампанії та її графічної і візуальної складової;
 • Вартість надання послуг.

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД) «Прозора енергетика», який реалізовується за підтримки уряду США через Агенство з міжнародного розвитку (USAID), та  зареєстрований в Міністерстві економіки від 22.09.2016 р. № 3485. ,  відповідно до Угоди між Урядом України та Урядом США про гуманітарне та техніко-економічне співробітництво від 7 травня 1992 р.

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення кампанії, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 03 жовтня 2018 року за адресою: vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG