DiXi Group шукає аудиторську компанію

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» в рамках проекту USAID «Прозора енергетика» оголошує конкурс пропозицій для обрання аудиторської компанії для проведення аудиту.

Інформація про Громадську організацію «ДІКСІ ГРУП»:

ГО «ДІКСІ ГРУП» -, заснована 29 червня 2004 року. ГО «ДІКСІ ГРУП» здійснює дослідження та консультації у сфері енергетики. Організація поєднує в собі як фаховий аналіз ефективності роботи та реформ конкретного сектору, так і більш широкі задачі – посилення прозорості та доступності енергетичної політики, покращення урядування, співпраця уряду з громадськістю та бізнесом.

15 червня 2016 року, згідно з Кооперативною угодою з USAID, DIXI розпочав реалізацію проекту, розрахованого на два з половиною роки, з міжнародної технічної допомоги (Прозора енергетика), що фінансується USAID. Проект спрямований на боротьбу з корупцією та поліпшення фінансової прозорості в енергетичному секторі в Україні. Цього планується досягнути шляхом розкриття, аналізу та оприлюднення інформації з енергетичного сектора, яка або приховується, або доступ громадськості до якої є обмеженим. Детальний опис проекту можна знайти за посиланням:

 http://dixigroup.org/projects/iniciativa-z-protidii-korupcii-ta-pidvishchennya-fiskalnoi-prozorosti-v-energetichnomu-sektori-v-ukraini-prozora-energetika/

 

 

Аудит має бути проведений незалежним і кваліфікованим аудитором, який має досвід проведення аудиту в громадських організаціях.

Основні вимоги:

Аудит має бути проведений у відповідності зі стандартами та вимогами, описаними у документі "Керівні принципи проведення фінансового аудиту, укладеного іноземними одержувачами" від Управління USAID Генерального інспектора (OIG). Лютий 2009 р.

 

Предмет аудиту:      

Аудитор повинен здійснити перевірку Звіту про використання коштів за програмою AID-121-A-16-00003 "ІНІЦІАТИВА З ПРОТИДІЇ КОРУПЦІЇ ТА ПІДВИЩЕННЯ ФІНАНСОВОЇ ПРОЗОРОСТІ В ЕНЕРГЕТИЧНОМУ СЕКТОРІ В УКРАЇНІ (ПРОЗОРА ЕНЕРГЕТИКА), що фінансуються USAID, за період з 1 січня  2017 року по 31 грудня 2017 року, з метою надання висновку про те, чи  Звіт про використання коштів за Програмою достовірно представлений в усіх суттєвих аспектах.

Обов’язки Виконавця у межах аудиту включатимуть, зокрема:

а. Надати висновок щодо того, чи відображає Звіт про використання коштів за Програмою достовірно, в усіх суттєвих аспектах, надходження коштів, понесені витрати, а також продукцію та технічну допомогу, безпосередньо придбану USAID протягом періоду, за який проводиться перевірка, відповідно до умов угод та загальноприйнятих принципів бухгалтерського обліку або інших загальних принципів бухгалтерського обліку (включаючи принципи обліку за касовим методом та методом нарахованих витрат, а також модифікацій принципу обліку за касовим методом).

б. Провести оцінку  та отримати достатнє розуміння структури внутрішнього контролю одержувачів фінансування, що відноситься до Програми, оцінити ризики у системі контролю та визначити питання, що потребують звітування, включаючи суттєві недоліки у системі внутрішнього контролю.

в. Провести тестування для визначення дотримання Організацією, у всіх суттєвих аспектах, умов договору та вимог законодавства щодо програм, що фінансуються USAID. При цьому будуть виявлені всі суттєві випадки невиконання умов чи вимог законодавства та незаконні дії, що мали місце чи можуть мати місце.

Такі тести повинні включати в себе перевірку дотримання вимог, викладених в Розділі 2 CFR Частина 200.

г. Проаналізувати та зазначити в листі керівництву, чи Організація впровадила рекомендації попередніх аудиторських звітів та організаційного аудиту NUPAS.

ґ.   Здійснити звірку коштів USAID, відображених у Фінансової Звітності, з даними «Звітів про використання коштів за проектом, який фінансується USAID».

 

За результатами наданих Послуг, що зазначено вище,  Аудитор надасть Організації наступні документи:

ü  аудиторський звіт щодо використання коштів за Програмою за рік, який закінчився 31 грудня 2017 року;

ü  аудиторський звіт щодо внутрішнього контролю. У ньому міститиметься інформація про обсяг аудиторських процедур щодо отримання розуміння про систему;

ü  внутрішнього контролю та оцінки ризику контролю; та значні недоліки та істотні вади у системі внутрішнього контролю Організації;

ü  аудиторський звіт щодо відповідності діяльності Організації умовам договорів, законодавчим та іншим нормативно-правовим актам, що відносяться до Програми;

ü  звіт щодо звірки даних про кошти USAID, відображених у фінансовій звітності загального призначення, з даними Звіту про використання коштів, який є складовою частиною «Звіту про використання коштів за проектом, що фінансується USAID»;

ü  лист керівництву;

ü  статус впровадження попередніх рекомендацій, які безпосередньо пов'язані з цілями аудиту та організаційного аудиту NUPAS, як розділ листа керівництву.

 

 

Звіт має бути наданий  не пізніше 31 липня 2018 року англійською та українською мовами.       

Формат Результатів має відповідати демонстраційним звітам, наведеним у розділі 7 Інструкції ОГІ щодо фінансових аудитів, які проводяться на замовлення іноземних реципієнтів. Усі Результати будуть підготовлені у паперовому та електронному pdf-форматах.

Для отримання повного опису робіт, просимо звертатися до Чорниша Віктора за адресою vchornysh@dixigroup.org.

Вимоги до конкурсної пропозиції:

 • Детальний розрахунку вартості і графіку виконання робіт;
 • Досвід надання аудиторських послуг для отримувачів грантів USAID;
 • Список виконаних подібних проектів, що були реалізовані в Україні протягом останніх 3-х років, а також інформація про їх контактних осіб;
 • Схвалення організації з боку OIG
 • Готовність до проведення усної презентації конкурсної пропозиції

 

              Терміни подання та розгляду пропозицій:

 • Термін подання уточнюючих питань до DIXI  - 20 березня 2018 р
 • Кінцева дата подання заявок на участь – 21 березня
 • Повідомлення про переможця DIXI - 02 квітня 2018 року
 • Узгодження договору зі сторони DIXI та USAID квітень __, 2018 р
 • Погодження з боку USAID договору з аудитором, квітень __, 2018 р
 • Підписання договору до  квітня 2018 року.

 

              Очікуваний графік виконання аудиту:

 • Поточна робота робота 11 травня - 10 червня 2018 року
 • Надання звітів про результати перевірки не пізніше 03 липня 2018 року
 • Надання заключних звітів аудиту не пізніше 17 липня 2018 року

 

               Очікуваний термін надання послуг квітень-липень 2018 року

              

               Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/18Krtw8kvgzbUHk3yY0ev-pEjEUSn9A9IipmN7flUfhM/edit#

 • Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог;
 • Свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів;
 •   Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

 

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 18:00 21 березня 2018 року за адресою: vchornysh@dixigroup.org Чорниш Віктор.

 Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

 

 

НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG