logo
en
img

Асоціація “ЕнергоТранспарентність” була створена з метою просування міжнародного стандарту Ініціативи прозорості видобувних галузей (EITI) в Україні на рівні громадськості та у видобувних регіонах. Також, Асоціація делегує представників громадськості до складу БГ ІПВГ.

Представники українського громадянського суспільства об’єдналися в Асоціацію «ЕнергоТраспарентність» задля того, аби разом зосередити зусилля для впровадження ІПВГ.

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» шукає тренера/ів для проведення онлайн тренінгу на тему «Участь громадськості у процедурі ОВД для проектів видобувної промисловості», метою якого є навчання членів Асоціації «ЕнергоТранспарентність» особливостям участі громадськості в процедурі оцінки впливу на довкілля, зокрема у видобувному секторі.

Опис очікуваних послуг:

• Участь у підготовці програми тренінгу

• Підготовка до тренінгу, що включатиме підготовку теоретичної інформації та завдань для тренувальної гри учасників тренінгу.

• Проведення чотиригодинного тренінгу для членів Асоціації, в тому числі лекційної та практичної частин (гри-моделювання громадських слухань з ОВД).

Опис очікуваних результатів тренінгу:

1. Учасники ознайомлені з поняттям процедури ОВД, особливостями її застосування у видобувному секторі, успішними практиками застосування цього інструменту в Україні та світі.

2. Учасники тренінгу ознайомлені з особливостями участі громадськості у процедурі ОВД, практикою проведення громадських слухань, потенційними проблемами при їх організації та проведенні.

3. Учасники тренінгу знайомі з практикою врахування й відхилення зауважень та пропозицій громадськості та знають можливі методи впливу на результат.

4. Учасники вміють на практиці брати участь у громадських слуханнях по ОВД та доносити думку громадськості представників бізнесу та органів державної влади.

Орієнтовна кількість учасників – 24 особи. З проектом програми тренінгу «Участь громадськості у процедурі ОВД для проектів видобувної промисловості» можна  ознайомитися за посиланням – https://bit.ly/2Y1bKHE.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

  • Досвід роботи з європейським законодавством, практики проведення оцінки впливу на довкілля, зокрема у видобувному секторі.
  • Наявність досвіду участі у громадських слуханнях з ОВД та/або консультування представників громадськості щодо участі у громадських слуханнях.
  • Наявність досвіду проведення навчальних/тренувальних/просвітницьких заходів з ОВД.
  • Вартість послуг з проведення онлайн тренінгу.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

  • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
  • Резюме з описом досвіду роботи.
  • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●       Довідку про реєстрацію платника податків.

●       Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●       Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ), до 23:59 29 червня 2020 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,
Провідний менеджер з постачання
Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»
Вул. Інститутська 18А, оф.3
м. Київ, 01021
Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94
E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Коментарі

img

Роман Ніцович

Директор з досліджень

18 ТРАВНЯ 2020

Рішення по Nord Stream 2: за остаточну перемогу треба боротися

Рішення німецького регулятора BNetzA щодо правового поля, в якому може функціонувати «Північний потік-2», є проміжною перемогою для України.

img

Андрій УРСТА

стажер аналітичного відділу DiXi Group

15 КВІТНЯ 2020

Наскільки сталим є тренд зниження цін на пальне?

Можна виділити наступні основні фактори, що впливають на роздрібні ціни нафтопродуктів: вартість нафти, курс долара, а також баланс роздрібного ринку.

img

Роман Ніцович

Директор з досліджень

13 КВІТНЯ 2020

Нафтовиробники об’єднуються перед “розстрілом”

Попередня домовленість країн ОПЕК+ у випадку реалізації дозволить дещо стабілізувати ціни на нафту в найближчі місяці, проте не факт, що відновить баланс попиту і пропозиції на ринку.

img

Ольга Полуніна

Менеджер зі сталого розвитку

10 КВІТНЯ 2020

ОВД – проблема чи необхідний елемент сталого розвитку?

Після більш ніж 2-х років імплементації цього Закону аналітичний центр DiXi Group вирішив дослідити питання впровадження процедури ОВД і розібратися, які ж проблеми виникають у видобувної компанії, чи можна цьому зарадити і як це зробити.

img

Богдан Серебренніков

Менеджер з організації консультативних послуг в сфері аналітичної діяльності

09 КВІТНЯ 2020

Коронавірус та системні дисбаланси ринку електроенергії

Нинішня кризова ситуація на ринку електроенергії – це не лише збіг обставин, викликаний сезонним фактором та карантинними заходами.

img

Роман Ніцович

Директор з досліджень

08 КВІТНЯ 2020

На нафтовому ринку – “ідеальний шторм”

Нинішня ситуація на світовому нафтовому ринку є "ідеальним штормом" для країн-виробників, проте для країн-споживачів нафтопродуктів є можливістю досить дешево сформувати запаси пального.

img

Наші платформи

img

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

img

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

img

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

img

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

img

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

img

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

img

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

img

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля