logo
en
logo

Громадська організація “ДІКСІ ГРУП” оголошує конкурс пропозицій для обрання постачальника на надання послуг асистента/-ки з координації навчальних програм. 

Просимо детально ознайомитися із обсягом очікуваних послуг, контекстом залученості та критеріями оцінки, заповнити та надіслати необхідні документи на електронну скриньку tenders@dixigroup.org.

Контекст

Київська школа енергетичної політики (KSEP) –  новий незалежний центр підвищення професійної кваліфікації стейкхолдерів енергетичного сектору України. Школа займає унікальну нішу на ринку і розробляє та впроваджує сертифікатні програми та короткотермінові курси, надаючи доступ до актуальних знань та компетенцій задля ефективного урядування та сучасного європейського бізнесу в енергетиці України. Серед цінностей Діксі Груп та KSEP є людиноцентризм, заохочення ініціативи, горизонтальні зв’язки те демократизм у прийнятті рішень.

Запропонована можливість розрахована на фахівців середнього професійного рівня. Асистент/-ка буде залучений/-а до усіх процесів розроблення та впровадження навчальних продуктів, отримає особистий досвід роботи роботи у молодому та енергійному колективі над новим амбітним проєктом. Робота передбачає великий обсяг комунікації із різними людьми і потребує уважності та старанності.

Послуги

Постачання послуг здійснюватиметься протягом 12 місяців на основі визначених та погоджених щомісячних планів надання послуг, які включатимуть, залежно від необхідності, таке:

 • Підтримка координації навчальних продуктів у сфері енергетики та урядування. Участь у проведенні наборів учасників та учасниць навчальних продуктів, підтримка викладачів та експертів у розробці навчальних матеріалів, постійна координація із викладачами, учасниками та учасницям у ході навчального процесу, проведення моніторингу та оцінки результатів навчальних проєктів та програм;
 • Підтримка операційної діяльності з управління спільнотами. Участь у побудові спільноти випускників навчальних програм, введення комунікації та підтримка спільноти у процесі її творення та сталого розвитку, створення ефективного пулу кадрів, зацікавлених та компетентних для участі у навчальних проєктах KSEP;
 • Участь у впровадженні стипендіальних програм. Участь у моделюванні та супровід впровадження сталих програм стипендіального фінансування навчальних продуктів KSEP, розвиток партнерських стосунків із іншими стипендіальними програмами в Україні та за кордоном;
 • Комунікація та маркетинг. Комунікаційна та маркетингова діяльність відповідно до встановленої стратегії, а саме участь у підготовці та розміщенні комунікаційних та маркетингових повідомлень та текстів, участь у веденні комунікації із клієнтами школи тощо;
 • Інше. Загальна консультативна та технічна підтримка навчальних продуктів KSEP.

Інші умови

За результатами конкурсу має бути відібраний один експерт або одна експертка. DiXi Group залишає за собою право не обирати із наявних претендентів та претенденток на момент закінчення конкурсу та пролонгації конкурсу.

DiXi Group відстоює рівні можливості при відборі постачальників та постачальниць. Ми не використовуємо дискримінативні практики у роботі та не керуємося у цьому відборі факторами політичних уподобань, гендеру, раси, кольору шкіри, етнічною, релігійною належністю, сімейним статусом; ми не розглядатимемо як фактор членство або участь в діяльності у інших організаціях.

Відповідь буде надіслана лише тим кандидатам та кандидаткам, які будуть відібрані для співбесіди.

Оцінювання пропозицій відбуватиметься за такими критеріями:

 • Базовий досвід впровадження навчальних продуктів, включаючи:
  • досвід організації навчальної діяльності (досвід роботи у бізнес-школах є перевагою);
  • досвід та розуміння специфіки роботи із грантовими коштами / стипендіальними програмами;
  • досвід та розуміння специфіки навчальної діяльності за принципами змішаного навчання, та досвід супроводу учасників та учасниць навчального процесу.
 • Досвід участі у позанавчальних активностях. (програми обміну, студентські програми стажування, волонтерська діяльність з організації заходів, інші програми та активності).
 • Вартість надання послуг. (Ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ за 1 (одну) годину наданих послуг).

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

 • Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B.
 • Резюме експертного досвіду.
 • Цінову пропозицію відповідно до вищезазначених вимог.

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Довідку про реєстрацію платника податків.
 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

 • Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру.

У темі листа на початку просимо використовувати ідентифікатор “KSEP”, а усі документи заповнювати українською мовою.

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, вказавши очікуваний рівень оплати послуг (ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ за 1 (одну) годину наданих послуг), до 23:59 16 жовтня 2020 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

Вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Наші платформи

img

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

img

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

img

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

img

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

Наші платформи

img

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

img

Інформаційно-аналітичний ресурс є унікальною платформою для інформування та обговорення основних подій української та міжнародної енергетики.

img

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

img

Сайт коаліції, що об’єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля