Мати нову енергостратегію краще ніж залишатися із попередньою, але проект необхідно кардинально доопрацьовавути

18 січня 2017

Нова енергостратегія потрібна, і приймати її необхідно хоча б в тому вигляді, в якому вона є. В умовах, коли міністри енергетики досить швидко змінюють одне одного, а їхнє бачення розвитку української енергетики не завжди збігається, питання успіху реформ значною мірою залежить від наявності довгострокового плану розвитку.

Денис НазаренкоСтарший експерт з юридичних питань

Битва за ренту. Що відбулося у «бюджетну» ніч?

28 грудня 2016

21 грудня Верховна Рада прийняла Державний бюджет України на 2017 рік. Відповідне рішення уже традиційно супроводжувалося суперечками, пошуками голосів та політичними домовленостями. Цю ніч також ознаменували два закони з «бюджетного пакету», які мають безпосередній вплив на видобуток нафти і газу. Які наслідки це матиме? Спробуємо розібратися.

Марія МельникМолодший експерт

OPAL розбрату. Навіщо Євросоюз підіграв антиукраїнським планам "Газпрому"

10 листопада 2016

Днями інформаційний простір сколихнула новина про рішення Єврокомісії дозволити "Газпрому" використовувати більші потужності німецького газопроводу OPAL. Це дозволить росіянам постачати більше газу через "Північний потік" і менше – через українську ГТС.

Марія МельникМолодший експерт
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG