Прозора робота видобувних компаній – запорука залучення прямих іноземних інвестицій

01 листопада 2016

Нещодавно одна з профільних асоціацій заявила, що податковий тягар та відсутність заходів із дерегуляції зменшують інвестиційну привабливість нафто- та газовидобувної галузі. За умов цих умов, на переконання бізнесу, потреба в іноземному капіталі є критично необхідною для програми Кабміну по збільшенню видобування газу та забезпеченню внутрішніх потреб за рахунок власного видобутку. За оцінками, річні капітальні витрати мають зрости удвічі – принаймні до 1,37 млрд. дол. на рік.

Тарас Ткачуканалітик

Шукаймо "чорні скриньки"!

27 вересня 2016

Аналітики DiXi Group розпочали розробку вичерпної онлайн-карти енергетичного сектора України, яка допоможе визначити та розкрити інформацію, що приховується (так звані "чорні скрині").

Роман НіцовичКерівник програм DiXi Group

Ми плануємо впорядкувати інформацію в енергетичному секторі

26 вересня 2016

Проект "Прозора енергетика", що виконується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), має на меті впорядкувати інформацію в енергетичному секторі. Це передбачає своєрідне "генеральне прибирання" - з одного боку, потрібно запропонувати просту логіку подачі інформації, зрозумілу більшості споживачів.

Антон АнтоненкоВіце-президент DiXi Group
НАШІ ПЛАТФОРМИ

Інформаційно-аналітичний ресурс«Українська енергетика UA-Energy.org» є унікальною платформою для інформування

UA-ENERGY.ORG

Сайт коаліції, що об'єднує експертів провідних аналітичних центрів та громадських організацій у галузі енергетики та охорони довкілля

enref.org

Національний сайт Ініціативи прозорості видобувних галузей в Україні

eiti.org.ua

Незалежна платформа для публічного діалогу з питань розвідки та видобутку нетрадиційного газу

newgas.org.ua

Відкритий дискусійний онлайн майданчик, який дає можливість усім охочим запропонувати конструктивну, реалістичну стратегію

ENKARTA.ORG